Blogger tarafından desteklenmektedir.

Erkek saç sakal modelleri ve yüz şeklinize-tipinize göre saç sakal modelleri bulabilirsiniz

Kısa Erkek Saç Modelleri-Stilleri

Buradaki  saç  şekilleri  kısa açıklamalarla anlatılıyor . Sadece resim  galerisi için:Erkek Kısa Saç Model Resimleri  ya da moda kısa erkek saç modelleri ve yapılışları yazımı okuyun.
erkek saç  modelleri
     

Bu kısa  saç  erkek  modelinde-kesiminde  görülebildiği gibi  yanlar  kısa  üstler  uzun . Üstleri  kaldırmak  için  kurutma  makinasına ve  tarağa  ihtiyacınız  olucak  .  Sonra  da  wax  ile  bu  şekli  verebilirsiniz. Ama  saç  spreyi  kullanırsanız  daha  iyi  olur  .Bu  kısa  saç  erkek  modeli  böyle.

Bu  kısa  saç  erkek  modeli  fazla  efor  gerektirmez. Eğer  hacim veren  şampuanlar  kullanırsanız  sizin  için  daha  iyi  olur  .Saç  kesiminizi de  bu  tipte  yapmalısınız.kısa  dalgalı kıvırcık

Eğer  kıvırcık-dalgalı  kısa  saç  erkek modeli  arıyorsanız  size  uygun.Ama  nemli  havalarda  bu  saç  modelinden  kaçının.
erkek saç  modelleri

Bu  kısa  saç  erkek  kesimi-modelini  George  Clooney  de    
kullanıyor  . Pratik  bir  model . Parlaklık  arttırıcı  bir  şekillendirici  kullanmalısınız.
askeri  stilll erkek kısa  saç  modelleri


Askeri  still  kısa  saç  erkek  modelidir  .  Kesimi  bakımı  çok  kolaydır  .Yanlar  gördüğünüz  gibi  çok  kısadır.


david beckham  kısa  saç  erkek modeli
David  Beckham  kısa  saç  erkek  modeli  .  David  beckham'a  zaten  her  saç  modeli  yakışıyor  .  Eğer  kafa  tipiniz  ona  benziyorsa  bir  deneyin

Erkek  Saç Modelleri  Rehberine geri dön

Labels:

1 yorum:

ahmet besen dedi ki...

Benim sık takip ettiğim ve saç modelleri ni gayet iyi anlatan bir site var. Ama burada da güzel açıklamalar ver teşekkürler.

Yorum Gönder